EKO 30 – 110 CD / 30 – 110 CD VST

2019 yılında yenilenen CD Serisi ile, kullanımı kolay ve verimli bir hava kompresörüne ulaşırsınız. EKO Serisi dünya standartlarında vidalı kompresörden beklenen tüm gereksinimleri ve çok daha fazlasını karşılayabilir. 40 – 150 hp motor gücü yelpazesinde hava kompresörleri ile 13 bar’a kadar her basınç varyantındaki endüstri ihtiyacına, en yüksek derecede karşılık veren debiyi alabilirsiniz. Bunu yaparken kompresörler en düşük enerji harcamasıyla yatırım maliyetlerinizi en hızlı şekilde geri öder.

Kaliteli ürünlerden olağanüstü hizmete kadar işinize eksiksiz çözümler sunuyoruz. İşinize nasıl yardımcı olabileceğimizi öğrenmek için bugün uzmanlarımızla iletişime geçin. İyileştirme bizde asla durmaz ve bu da mevcut toplam çözümlerimiz ile size verimlilik ve tasarruf olarak yansıtılır.

Etkileyici standart özellikler

İnteraktif kontrol modülü ile karşılıklı etkileşim ve izleme mümkündür. Kullanılan yüksek verimli vida – motor – invertör bileşenleri ile yüksek debi düşük elektrik harcaması sağlanır.

ICONS

ICONS ile basınçlı hava sisteminizi 7/24 uzaktan izleyebilir, bütün bakımlarınızı programlayabilirsiniz.

Daha düşük bakım maliyetleri

Kolayca kontrol edilen üniteler, bileşenlere rahat erişim ve uzun bakım aralıkları işletmenizin kesintisiz basınçlı hava edinimi için esneklik sağlayacaktır.

Sabit Devirli EKO 30 – 110 CD Serisi

EKO 30 – 110 CD Serisi sabit hızlı endüstriyel vidalı kompresör çözümümüz işletmelerinizin sabit yükünü karşılayarak süreklilik ve verimlilik odaklı dizaynıyla ihtiyaçlarınıza en doğru çözümleri sağlar. İşletmenizde yapacağımız basınçlı hava ölçümleri sonucunda hazırladığımız analizleri baz alarak sizleri en uygun kompresör seçimiyle buluşturuyoruz. Size en uygun çözümü sunabilmek için bizimle iletişime geçin, kompresör dairenizi ziyaret edelim, ölçüm yapalım ve kompresörünüzü birlikte seçelim.

Değişken Devirli EKO 30 – 110 CD VST

EKO CD VST Vidalı Hava Kompresörü enerji verimliliğini maksimum düzeye çıkaran değişken hızlı kompresör çözümümüzdür. Bu vidalı kompresör ile daha düşük kullanım ve bakım maliyetleri ile verimli bir kompresörün huzuru sağlanır. EKO CD VST Vidalı Kompresörler en zorlu koşullarda bile hizmetinizdedir. Kullanılan motora göre bir boy büyük seçilmiş invertörleri sayesinde problemsiz ve her türlü koşula hızla reaksiyon veren değişken hız teknolojisi kullanılmaktadır. Bu sayede kompresörünüzün enerji tüketimini ve elektrik faturanızı %40’a kadar düşürebilmekteyiz. Size en doğru çözümü önerebilmek için bizimle iletişime geçin, sizleri ziyaret edelim, yaptığımız ölçümler sonucunda elde ettiğimiz analizlerle işletmenize en uygun kompresörü birlikte seçelim