EKO 15 – 22 G / 11 – 22 D VST

Dayanıklı, kullanımı kolay ve verimli bir hava kompresörüne mi ihtiyacınız var? EKO 11 – 22 G / D VST Serisi dünya standartlarında, mühendislerimiz tarafından kurum içinde dizayn edilmiş vidalar sayesinde 15 – 30 hp güç ile maksimum hava debisi üretmek amaçlanmıştır. 7 – 10 – 13 barlık basınç versiyonlarıyla minimum enerji tüketimi ile maksimum verim elde etmek amacıyla üretilmiştir.

EKO 11 – 22  G / D VST’yi basınçlı hava dizaynınız için ideal hale getirerek altı kompresöre kadar ağ oluşturma olanağınız vardır. Üstün hava tasarımı, endüstriyel kalitede muhafaza ve basit, sezgisel kontrollerle, EKO 11 – 22  G / D VST,  en zorlu koşullar altında güvenilir basınçlı hava sağlamak üzere tasarlanmıştır. Yüksek verimli alüminyum bar/plate tip hava/yağ soğutucu radyatörler akuple fan motoru sayesinde her koşulda mükemmel soğutma sağlar. Ortam sıcaklığının 10 °C üzerinde basınçlı çıkış havası almak mümkündür. Kaynaklı güçlü monoblok kasa, tam açılabilir kapaklar bakım zamanlarında tüm ekipmanlara kolay ulaşım sağlıyor.

Üretiminize en uygun seçenek

Sabit ve değişken devirli seçenekleri ile size en uygun sistem alternatiflerini sunuyoruz.

Etkileyici standart özellikler

İnteraktif kontrol modülü ile karşılıklı etkileşim ve izleme mümkündür. Kullanılan yüksek verimli vida – motor – invertör bileşenleri ile yüksek debi düşük elektrik harcaması sağlanır.

Daha düşük bakım maliyetleri

Kolayca kontrol edilen üniteler, bileşenlere rahat erişim ve uzun bakım aralıkları işletmenizin kesintisiz basınçlı hava edinimi için esneklik sağlayacaktır.